- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Electric Conveyor
Electric Conveyor
Our range of products include coding conveyor ..
Coding Conveyor .
Product Price: Rs 35,000 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Country of Origin | Made in India |
| Connecting Rod Length | 1230 mm |
| Height | 750 mm |
| Top Length | 1500 mm |
| Shape | Rectangle |
| Finishing | Polished |
| Operating Mode | Manual |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single Phase |
Yes! I am InterestedRequest A Callback