- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Bakery Packing Machine
Bakery Packing Machine
Prominent & Leading Manufacturer from Faridabad, we offer muffin cake packing machine, cake packing machine and cup cake packing machine.
Muffin Cake Packing Machine
Product Price: Rs 2,40,000 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Brand | Shiv Associates |
| Voltage | 230 V |
| Phase | Single Phase |
| Country of Origin | Made in India |
| Motor Horse Power | 1/2 HP |
| Body Material | Stainless Steel |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 2.5 kW |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Cake Packing Machine
Product Price: Rs 2,40,000 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Brand | Shiv Associates |
| Voltage | 230 V |
| Phase | Single Phase |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 3.5 kW |
| Motor Horse Power | 1 HP |
| Body Material | Stainless Steel |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Cup Cake Packing Machine
Product Price: Rs 2,50,000 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Brand | Shiv Associates |
| Voltage | 230 V |
| Phase | Single Phase |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 3.5 kW |
| Motor Horse Power | 1/2 HP |
| Body Material | Stainless Steel |
Yes! I am InterestedRequest A Callback